0 Comments

Pershendetje! Kam nje krisja ne lidhje dhe kam nje femij ne mes. Nuk kam ber celebrim dhe femija eshte ne trungun e partneres time. Dhe ju lutem a mund te me shpjegoni se si une babai i atij femije mund te marr kujdestarin e atij femije. Eshte ber regjistrimi ne emrin dhe mbiemrin tim por jo ne trungun tim familjar?

Cfar duhet te bej qe ta marr une ate femij?

Ju faleminderit.

Genti Sejrani Changed status to publish 21 Mars, 2024