0 Comments

Pershendetje, jam nje vajze qe bashkejetoja me burrin ne Santorini.  Per 3 vjet rradhazi jam dhunuar nga ai derisa para ca ditesh fshehurazi i ika nga shtepia dhe nuk me lejon qe te marr vajzen, madje edhe pse kam ikur me kercenon qe do me vrase ,,,jam dhe 3 muajshe shtatzene dhe do doja te merja vajzen time qe eshte ne santorini dhe te kerkoj azil ne gjermani ,,,ca keshillimi me jepni ?

Genti Sejrani Changed status to publish 12 Shtator, 2022