0 Comments

Pershendetje doja tju pyesja. A ka Shqiperia ligj per ata qe mbajne qene te rrezikshem pa zinxhir dhe pa maska? Po rrezikojme jeten

Genti Sejrani Changed status to publish 12 Shkurt, 2022