0 Comments
  • Pershendetje jam nje emigrant dhe ik per pune ne greqi me pashaporte dhe ne dogana me thane se ka mbaruar ditet dhe me ka skaduar pashaporta  dhe nje shoku im njihte nje avokat qe te me bentr kartat brenda per brenda ne greqi 1 vjecar tani me thuan se me esht refuzuar dhe nuk ma hapin tel cfare duhet te bej
Genti Sejrani Changed status to publish 28 Shkurt, 2024