0 Comments

Pershendetje . Une jam nje vajze nga Shqiperia. Jam martuar me nje person te huaj ne Suedi . Shpalljen e marteses nuk e kam bere ne Shqiperi . Por per fat te keq kerkojme divorcin, duam te ndaemi. Por kam plan qe te martohem me nje shqiptare ne Itali , a mund te di a del ne Itali ose diku tjeter se une kam qene e martuar dhe tani jam divorcuar ? Apo nuk del asnje gje. Te lutem me ktheni pergjigje

Genti Sejrani Changed status to publish 16 Maj, 2024