0 Comments

Pershendetje,  do ju lutesha shume per nje informacion . Jam nje vajze e re , jam martuar me nje shtetas sepse kete vit do zhvillonim ceremonine martesore , por jetoj tek prinderit e mi donethen martes vetem ne dokumenta . Gjerat nuk shkuan si ne mendonim . Kam kaluar disa sfida dhe dua te ndahem . Eshte ndarje me marreveshje , askush nuk kerkon asgje nga njeri tjetri . Ju lutem si procedohet ne keto raste

Genti Sejrani Changed status to publish 31 Janar, 2023